Pískování skla

Pískování skla je speciální technologie, která umožňuje přenést požadovanou předlohu (text, logo, obrázek) na libovolný skleněný předmět. Metodou přesného otryskání (zmatování) daného motivu přes šablonu na sleněný předmět - skleničku, láhev, hrnek, talíř, pohár, vázu, půllitr vytvoříme motiv, který je nesmazatelný a hedvábně matný.

Kgrhqiokiie6w21t4f-booqjzrhuq60_35  832e739373a389714533efb1a081c7ad  E9fd051c0785eccbbeb57f187194bb94

Il_fullxfull-257307245_massive  Sea_grass_flutes_3_large  Smwineglasssample

V reklamě je pískování velice efektní a luxusní technika povrchové úpravy, kterou se značí láhve vínasklenice nebo dárkové sklo,  těžítka, zrcadla, plakety, ocenní, poháry.. Reklamní nebo jiné sklo vám podle vašich požadavků dodáme v nejvyšší kvalitě. Technologií tryskání jemného písku přes šablonu s motivem lze dosáhnout zajímavých výsledků na povrchu pískovaných reklamních předmětů, věrně zachytit logo firmy, text nebo jakýkoliv obraz. Pískovat lze i dekorační předměty vyrobené např. z umělé hmoty, keramiky.. Další možností je kombinace pískování s barevným tiskem nebo technikou 3D laser, lepením různobarevného skla nebo kombinace skla, kovu, mramoru, dřeva. Vaše nápady uvedeme v realizaci.

        

Technologie pískování skla umožňuje zpracovat velké množství reklamních a dárkových předmětů přesně podle vašich návrhů. Podle vašich požadavků vytvoříme grafický návrh, který se po odsouhlasení zákazníkem dále zpracovává. Obraz se vyřeže plotrem do speciální fólie na pískování, texty a obrázky se ručně vyseparují a nalepí na dokonale očištěné sklo. Pískování skla se provádí v moderním pískovacím boxu. 

Plotter                 

Pískování je oblíbenou úpravou také pro speciální vínové nebo alkoholové sady, kde se k lahvi vína, šampaňského nebo alkoholu dodávají ve stejném designu sklenice, číše nebo štamprle. Sady jsou uloženy v dárkových krabicích vyložených saténem a působí velmi luxusním dojmem. 

        

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.