Laser 3D

3D LASER je unikátní technologie, kdy laserový paprsek pomocí nejnovější technologie laserového záření proniká vrstvou skla a vytváří uvnitř skleněného hranolu či jiného tvaru trojrozměrný obraz ve vysokém stupni rozlišení. Vznikne tak originální reklamní předmět, který se dá dále kombinovat s pískováním. Graficky lze zpracovat prakticky jakýkoliv motiv, logo, nápis.. Na tuto technologii se používají speciální druhy skla a křišťálu
Tyto originální reklamní výrobky jsou jedinečné a v dárkové saténové krabičce se jistě stanou prestižním dárkem či ozdobou firemních prezentačních akcí. 

Podívejte se na širokou nabídku skla pro 3D i 2D laser na našich stránkách, zaměřených na laser technologii

https://www.glasso.cz/

http://www.laser3d.cz/

Asicentrum_2  Kapsch_2  Pict00421_2

  

Firma Jeskloma jako první v ČR začala nabízet unikátní technologii 3D LASER, která umožňuje gravírovat ve dvou nebo ve třech osách. 

Náš tým designerů pro vás vytvoří 3D model z jakékoliv informace, kterou nám poskytnete, ať je to fotografie, architektonický plán, soubory ve formátech: JPG, CDR, AI nebo EPS pro loga nebo i náčrtky rukou. Případně pokud máte k dispozici 3D data, jsme schopni zpracovat data ve formátech: DXF, OBJ, MAX, LWO, 3DS. Pomocí nejnovější laserové techniky ovládané speciálním softwarem jsme schopni vytvořit trojrozměrný objekt uvnitř krystalicky čistého optického skla bez porušení vnějšího povrchu skla. Používáme pouze sklo nejvyšší kvality, které umožňuje zaměřit laserový paprsek do přesně určeného bodu uvnitř skleněného objektu. Paprsek laseru je díky sofistikovanému softwaru nasměrován tak, aby proniknul povrchem skla a vytvořil miniaturní bod uvnitř skla.

Golfista  Nasa_1  26-04-2013

Každý 3D design se skládá z 10,000 až 100,000 těchto bodů, umístění každého bodu je přesně naprogramováno a vylaserováno naším laserovým systémem. Naše výrobní kapacita zvládne jak individuální zakázky, tak produkci v řádu stovek kusů.
 
Ceny 3D laseru závisí především na nákladu (finančně náročná je grafická příprava v 3D programu). Po zaslání vašich požadavků vám vytvoříme individuální návrh včetně cenové kalkulace. Pokud Vás zajímají další informace, kontaktujte nás, rádi Vám odpovíme! jez@jeskloma.com

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.